Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij
Polski English Deutsch Český
0,00 zł
Strona głównaMotoryzacjaCzęści i wyposażenie motocykloweWyposażenie i akcesoria motocykloweInterkomyInterkom SENA 50S zestaw na 1 kask HARMAN 2000m

Interkom SENA 50S zestaw na 1 kask HARMAN 2000m

1 138,10 zł

Wysyłka:48 godzin
Waga:0.00 kg
Sprawdź koszty wysyłki

Koszty dostawy tego produktu

Ilość:szt.

Pojedynczy Interkom motocyklowy SENA 50S-10

Komunikacja MESH z dźwiękiem Premium firmy Harman Kardon

KOMUNIKACJA PREMIUM WYPOSAŻONA W ŚWIATOWEJ KLASY AUDIO

50S-10 oferuje zupełnie nowe wrażenia podczas jazdy, teraz z dźwiękiem z głośników marki Harman Kardon. 50S-10 posiada system Sena Mesh Intercom™, który wprowadza znaczące zmiany w komunikacji motocyklowej. Dzięki wyjątkowej sieci komunikacyjnej oraz precyzyjnie dostrojonym głośnikom i mikrofonowi, 50S-10 kontynuuje cel, jakim jest utrzymywanie kontaktu z pasażerami podczas podróży.


 • Wysokiej jakości głośniki i mikrofon z technologią SOUND BY Harman Kardon
 • Jedno kliknięcie, aby włączyć sieć interkomów SENA MESH™, solidna niezawodność
 • Wyposażone w Bluetooth® 5
 • Aktywowany głosem dostęp do cyfrowego asystenta („Hej Google”/„Hej Siri”)
 • 30% szybsze ładowanie
 • Automatyczne aktualizacje oprogramowania układowego za pomocą dołączonego adaptera WiFi
 • Sprawdzony i przyjazny dla obsługi w rękawicach projekt pokrętła jog

PREMIUM AUDIO

50S-10 oferuje teraz jeszcze lepsze wrażenia dźwiękowe dzięki technologii SOUND BY Harman Kardon. Zarówno głośniki, jak i mikrofon zostały stworzone we współpracy z ekspertami audio z firmy Harman Kardon, aby zapewnić wysokiej klasy dźwięk dla jednego z najpopularniejszych urządzeń Sena. Fachowo wykonane głośniki i zupełnie nowy mikrofon pozwalają 50S-10 zapewnić niezrównane wrażenia dźwiękowe. Głośniki przesyłają krystalicznie czysty dźwięk do uszu kierowcy, a mikrofon z nowo zaprojektowanym czujnikiem zapewnia solidną komunikację głosową podczas jazdy.


Sieć MESH: NOWY STANDARD

Technologia Mesh 50S-10 zapewnia nowy poziom solidnych, niezawodnych połączeń i inteligentnego, elastycznego routingu wiadomości interkomu dzięki znaczącym ulepszeniom technicznym wprowadzonym w oryginalnym algorytmie Sena Mesh Intercom™. Jednostki Sena 50S-10 aktywnie wymieniają między sobą informacje w sieci Mesh z zadziwiającą szybkością. Pomysłowy system podpowiedzi i odpowiedzi między jednostkami Mesh spowodował, że w trudnych i trudnych warunkach przesyłanych jest o 80% więcej danych. Co więcej, jednostki Mesh szybko określają idealną ścieżkę do efektywnego przesyłania wiadomości od kierowcy do kierowcy.

Technologia Sena Mesh oferuje bezprecedensowy poziom jakości dźwięku interkomu i solidną łączność dla wszystkich użytkowników Sena Mesh Intercom™. Przetestowana i sprawdzona w najbardziej wymagających sytuacjach, sieć Sena Mesh utrzymuje wyraźne i stabilne linie komunikacyjne z Twoimi partnerami podczas jazdy.


KOMUNIKACJA WIELOKANAŁOWA I PRYWATNE ROZMOWY

50S-10 zapewnia nie jeden, ale trzy różne tryby interkomu dostępne dla motocyklistów Sena: Multi-Channel Open Mesh Intercom™, Group Mesh Intercom™ i Bluetooth Intercom.

Multi-Channel Open Mesh Intercom (Open Mesh) zawiera pierwszy w branży system kanałów Mesh Intercom™. Podobnie jak w przypadku standardowych radiotelefonów przenośnych lub CB, 50S-10 umożliwia użytkownikom przełączanie między dziewięcioma różnymi kanałami podczas pracy w trybie Open Mesh. Open Mesh oferuje jedno naciśnięcie przycisku, aby połączyć się z siecią Mesh Intercom™. Obsługuje również prawie nieograniczoną liczbę użytkowników w zasięgu do 5 mil / 8 km (min. 6 kierowców w odstępach co 1 milę / 1,6 km). Dzięki tej łatwości łączenia, niesamowitemu zasięgowi oraz włączeniu funkcji dziewięciu kanałów, tryb 50S-10 Open Mesh Intercom z pewnością zmieni zasady gry w przypadku dużych przejażdżek grupowych/klubowych.

Jeśli wolisz prywatną rozmowę grupową, po prostu przełącz się w tryb Group Mesh Intercom. Group Mesh obsługuje pojedynczą, prywatną grupę do 24 uczestników i ten sam niesamowity zasięg, co Open Mesh. Aby zapewnić prywatność, tylko zaproszeni użytkownicy mogą dołączyć do czatu Group Mesh. Niezależnie od tego, który z dwóch trybów Mesh Intercom™ wybierzesz, będziesz cieszyć się solidną niezawodnością zaprojektowaną w sieci Mesh firmy Sena.

Tradycyjny czterokierunkowy tryb interkomu Bluetooth nadal jest opcją do łączenia innych użytkowników Sena Bluetooth w zasięgu 1,2 mili. Dodatkowo, użytkownicy 50S-10 mogą sparować się z użytkownikiem Sena Bluetooth Intercom i połączyć go z konwersacją Mesh Intercom™.


PRZEJMIJ KONTROLĘ ZA POMOCĄ POLECEŃ GŁOSOWYCH

Nie musisz kiwnąć palcem, gdyż możesz poprosić 50S-10 o pomoc. Polecenia głosowe zapewniają kontrolę nad funkcjami systemu Sena 50S-10, takimi jak odbieranie telefonu lub uruchamianie sesji Group Mesh. 50S-10 obsługuje te systemowe polecenia głosowe w ośmiu językach, w tym angielskim, francuskim, niemieckim, hiszpańskim, włoskim, chińskim i japońskim!

Ale co, jeśli kończy ci się benzyna? „Hej Google, proszę o wskazówki do najbliższej stacji benzynowej”. 50S-10 może połączyć się z Asystentem Google i Siri firmy Apple za pomocą prostego polecenia głosowego, co pozwala wykorzystać moc funkcji smartfona, w tym nawigację GPS, odtwarzanie muzyki, wybieranie głosowe lub mnóstwo innych opcji. Zastanawiasz się, gdzie jest najbliższy grill? Potrzebujesz znaleźć hotel na noc? Chcesz posłuchać swojego ulubionego zespołu? Cokolwiek to jest, wystarczy zapytać: „Hej Siri” lub „Hej Google”! Oto jak #JAZDA POŁĄCZONY


AUTOMATYCZNE AKTUALIZACJE Z ADAPTEREM SENA WIFI

Dołączony adapter WiFi Sena obsługuje Twoje potrzeby związane z ładowaniem oraz można go zaprogramować tak, aby automatycznie instalował wszelkie dostępne aktualizacje oprogramowania układowego 50S-10 za pośrednictwem sieci bezprzewodowej! Podłącz adapter do sieci Wi-Fi, a po jednorazowej konfiguracji zostanie zaprogramowany do wykrywania i instalowania aktualizacji po podłączeniu zestawu słuchawkowego. Dbanie o aktualność zestawu słuchawkowego Sena nigdy nie było prostsze! 50S-10 zapewnia do 12 godzin rozmów interkomowych Mesh lub 11 godzin rozmów interkomowych Bluetooth.


KONTROLA NA WYCIĄGNIĘCIE RĘKI Z APLIKACJĄ SENA MOTORCYCLES

Nowa aplikacja Sena Motorcycles umożliwia użytkownikom wizualne konfigurowanie ustawień urządzenia 50S-10. Pobierz aplikację, aby dostosować różne ustawienia i funkcje w 50S-10, w tym możliwość zdalnego zarządzania ustawieniami kanałów dla Open Mesh, a nawet ustawić prywatną grupę dla Group Mesh. Pobierz aplikację Sena Motorcycles ze sklepu App Store lub Google Play.


DANE OGÓLNE

 • Wymiary:

  Moduł główny: 102 mm x 56 mm x 27 mm (4,0 cala x 2,2 cala x 1,1 cala)

  Przetwornik głośnika: 40 mm – grubość – 7,2 mm

  Mikrofon na wysięgniku: długość - 190 mm

  Przewód między głośnikami: długość - 555 mm

  Waga: moduł główny - 64 g (2,26 oz)

 • Temperatura pracy: -10°C - 55°C (14°F - 131°F)
 • Temperatura ładowania: 0˚C – 45˚C (32°F – 113°F)

SIEĆ MESH

 • Technologia Mesh Intercom™

BLUETOOTH

 • Bluetooth 5.0
 • Profil zestawu słuchawkowego (HSP)
 • Profil głośnomówiący (HFP)
 • Zaawansowany profil dystrybucji dźwięku (A2DP)
 • Profil zdalnego sterowania audio-wideo (AVRCP)

AUDIO

 • Redukcja hałasu: Zaawansowana kontrola hałasu™
 • Kodek: Wbudowany kodek SBC
 • Radio FM:

  Specyfikacje częstotliwości radiowych: 76 ~ 108 MHz

  Pamięć 10 zaprogramowanych stacji

 • Wysokiej jakości głośniki i mikrofon z technologią SOUND BY Harman Kardon

BATERIA

 • Rozmowa:

  Interkom Bluetooth: do 12 godzin

  Sieć MESH: do 11 godzin

 • Czas ładowania: 2,5 godziny
 • Typ: bateria litowo-polimerowa

CERTYFIKATY

 • CE, FCC, IC

INTERKOM

 • Odległość robocza:

  Interkom Bluetooth: do 2 km (1,2 mil) w terenie otwartym

  Siatkowy domofon: do 2 km (1,2 mil)* w otwartym terenie

  *Może rozciągać się do 8 km (5 mil) między co najmniej 6 użytkownikami

 • Obsługuje do:

  Rozmowy Bluetooth: 4 motocyklistów

  Rozmowy sieciowe: praktycznie nieograniczony

  Grupowy interkom MESH: 24 motocyklistów

 • Obsługuje kanały:

  Interkom w otwartej sieci: 9 kanałów


Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji!

Napisz recenzję
Przejdź do panelu Kreator
ZAAKCEPTUJ