CONTINENTAL OPONA 110/70-16 CONTITWIST 52S TL M/C PRZÓD DOT 46/2024 (240000

284,67 

CONTINENTAL OPONA 110/70-16 CONTITWIST 52S TL M/C PRZÓD DOT 46/2024 (240000
CONTINENTALOpona skuterowa Continental ContiTwist 110/70-16 52 S Cechy produktu: ro

1 w magazynie

SKU: allegro-18085487673 Kategoria:

Opis

CONTINENTAL OPONA 110/70-16 CONTITWIST 52S TL M/C PRZÓD DOT 46/2024 (240000

CONTINENTAL

Opona skuterowa Continental ContiTwist 110/70-16 52 S

Cechy produktu:

  • rozmiar: 110/70-16
  • indeks nośności: 52 – 200kg
  • indeks prędkości: S do 180 km/h
  • przeznaczenie: przód
  • rodzaj: TL – bezdętkowe

Przeznaczenie

Opony Continental ContiTwist przeznaczone są do montowania w małych motocyklach i w motocyklach turystycznych (pojemność silnika od 50 do 500 centymetrów sześciennych). Opony Continental ContiTwist opracowano z myślą o codziennej eksploatacji na drogach miejskich i poza miastem. Producent opon Continental ContiTwist położył nacisk na zapewnienie dobrej przyczepności na suchych i mokrych nawierzchniach, a także odporności na zużycie eksploatacyjne.

Technologia

Opony motocyklowe Continental ContiTwist wyprodukowano z nowoczesnej mieszanki gumowej, której składniki dobierano tak, by zapewnić jak najlepszą przyczepność na suchych i mokrych nawierzchniach. Poza tym skład mieszanki ma na celu zwiększenie odporności na zużycie eksploatacyjne. Konstrukcje opon ContiTwist opracowano z myślą o jak najlepszej stabilności i precyzyjnym prowadzeniu. Opony wyprodukowano z użyciem nowoczesnego karkasu. Nie zapomniano także o atrakcyjnym wyglądzie zewnętrznym, na który pozytywnie wpływa rzeźba bieżnika.

Bieżnik

Opony Continental ContiTwist mają głębokie, proste i długie haczykowate rowki rozmieszczone na czole i bokach opony.

Producent

Producentem opon Conti jest niemiecki koncern oponiarski Continental AG. Firma produkuje opony do samochodów osobowych, użytkowych i ciężarowych, autobusów i pojazdów rolniczych, a także do rowerów. Początki działalności sięgają 1871 roku. Firma Continental ma na swoim koncie wiele międzynarodowych patentów oraz sukcesów. W 1892 roku rozpoczęła produkcję bezdętkowych opon do rowerów, w 1821 roku opon pneumatycznych do aut ciężarowych, a w 1955 roku rozpoczęta została produkcja opon bezdętkowych. W 1972 roku firma wprowadziła do produkcji pierwsze opony bezkolcowe. Obecnie Continental jest jednym z największych producentów ogumienia samochodowego, a także części samochodowych.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „CONTINENTAL OPONA 110/70-16 CONTITWIST 52S TL M/C PRZÓD DOT 46/2024 (240000”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *